Tarım AR-GE Hakkında

Otomatik Sera Teknolojileri

Tarım AR-GE'nin 7 yıldır üzerinde çalıştığı sera otomasyon cihazı, seranızı her noktadan ve tamamen otomatik bir şekilde kontrol edebilmenizi sağlamaktadır. Seranızı telefonunuzdan, tabletinizden ve bilgisayarınızdan kolaylıkla kontrol edebilmektesiniz, kısaca internete bağlı olduğunuz her yerden.

7 Yılı aşkın AR-GE çalışmalarının sonucu, çiftcilerimizin geleceğine ışık tutmak olacak.

Mutlu Çiftcilerimiz

Bizim hakkımızda neler dediler?

 • Birçok cihazlarda aynı özellikleri görebilirsiniz Ancak burada cihazın ne kadar güvenilir sonuçlar verdiği çok önemlidir Bu yüzden piyasanın en iyisi diyebilirim.

  Murat Tosun

  Çiftçi
 • Cihazın bu derece verimi artıracağı ve sistemimi kolaylaştıracağını tahmin etmemiştim. İlk etapta çok maliyetli gelsede kısa süre de maliyeti çıkartacağı gözükmektir.

  Hasan Çelik

  Çiftçi
 • Çiftliğimiz için 1 adet sipariş verdik. Kurulum ve montaj sonrası takip için uygulama yükledik. Anlık olarak cihazımı her yerden takip edebiliyorum.

  Mehmet Öz

  Çiftçi

Tarım AR-GE'ye Hoşgeldİn

Serik Seramızda, Ali beyin Yorumu

Memnun Olduğunu ve Herkese Tavsiye Ettiğini İletti

Firmamızın ana çalışma alanı tarım sektörü olup sanayii, üretim, danışmanlık, eğitim ve dış ticaret alanlarında da faaliyet göstermektedir. Başarılı bir arge çalışması ile başlayan teknoloji.

Product One Img

7 Yılı

Aşkın AR-GE Ürünü

Tarim AR-GE

SERA OTOMASYON CİHAZI

Tarım AR-GE, üç girişimci ve farklı üniversitelerden 7 akademisyenin bir araya gelmesi ile oluşmuştur. Bu oluşumun temel amacı tarım ve sanayi alanında, dünyanın ve ülkemizin ihtiyacı olan araştırma-geliştirme faaliyetleri yürüterek, üretim teknolojilerini geliştirmek ve geliştirilen bu teknolojileri farklı üretim alanlarında uygulamaktır. Firmamızın ana çalışma alanı tarım sektörü olup sanayi, üretim, danışmanlık, eğitim ve dış ticaret alanlarında da faaliyet göstermektedir.

7/24 İzleme ve Kontrol
0 %
Yüksek Verimlilik
0 %

Sera Otomasyon Cihazı

Ek Elemanları

7/24 Aralıksız Sera Kontrolü
Telefonunuzdan - tabletinizden - bilgisayarınızdan

Nerde olursanız olun, sınırsız kontrol imkanı, Tarım AR-GE'de